فیلمو وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی خرید حراجی ها خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد آموزش طراحی سایت در تبریز صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می
حذف در پنل کاربری [X]
logo-samandehi قوانین و مقررات فروشگاه
بخش فروش غذای خانگی:
1_دوست عزیز
پیش از استفاده از خدمات فروشگاه طلوع، قوانین و مقررات زیر را مطالعه بفرمایید.
فروشگاه طلوع رستوران نیست، غذاهای فروشگاه طلوع توسط خانم‌های خانه‌دار در سطح شهر ستان دلیجان و در منازل آنها تهیه می‌شود.
فروشگاه طلوع در کل شهر دلیجان سرویس دهی می‌کند. ارسال سفارشات از طریق پیک انجام میشود و بسته به مبلغ سفارش روی هزینه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشود.
فروشگاه طلوع در کل شهر دلیجان سرویس دهی می‌کند. ارسال سفارشات از طریق پیک انجام میشود و بسته به مبلغ سفارش روی هزینه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشود.
با توجه به سفارش گیری فروشگاه طلوع از یک روز قبل، امکان تغییر یا انصراف از سفارش فقط تا ساعت 18 روز قبل از توزیع ممکن است.
مسئولیت سلامتی غذاها، کاملا به عهده هر آشپز (تامین کننده غذا) می‌باشد. با این وجود کارشناسان فروشگاه طلوع کیفیت و سلامت کلیه غذاها را قبل از قرار گرفتن روی سایت از هر لحاظ بررسی کرده و در صورت تایید، اجازه نمایش روی سایت را میدهند.
در طول زمان، غذاها به صورت تصادفی توسط فروشگاه طلوع بررسی شده و همچنین کارشناسان فروشگاه طلوع به سلامتی مامانها و بهداشت منازل آنها از طریق بازدیدهای سرزده نظارت میکنند.
کلیه مامانهای فعال درفروشگاه طلوع ملزم به دریافت کارت سلامت و بهداشت میباشند.
کاربر موظف است در زمان تحویل غذا، تعداد و نوع غذاهای دریافتی را کنترل نماید و در صورت هر گونه مغایرت، در حضور راننده بافروشگاه طلوع تماس بگیرد.
ارتقا کیفیت درفروشگاه طلوع از طریق نظرات مشتریان انجام میگیرد. لذا از مشتریان درخواست میشود پس از هر سفارش به نظرسنجی ارسال شده پاسخ دهند.
هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در سبد خرید خود می باشد و متعهد می‌‌شود که تمام اطلاعات خود رو دقیق و کامل ثبت کند چون فروشگاه طلوع در غیر این صورت هیچ مسولیتی قبول نمی کند.
همچنین هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری درفروشگاه طلوع است.
استفاده از محتوای موجود در فروشگاه طلوع تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع ممکن است.
برای ثبت نام به عنوان آشپز لطفا از طریق راه های ارتباطی سایت اقدام کنید .بخش تماس با ما