فیلمو وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی خرید حراجی ها خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد آموزش طراحی سایت در تبریز صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می
حذف در پنل کاربری [X]
logo-samandehi درباره فروشگاه
فروشگاه طلوع، اولین وب سایت سفارش غذای خانگی و توزیع مواد غذایی در دلیجان است که فعالیت خود را با همکاری خانم‌‌های خانه دار در سال 1399آغاز نمود.
غذاهای فروشگاه طلوع توسط خانم های خانه دار با رعایت نکات بهداشتی، با بهترین و تازه‌ترین مواد غذایی تهیه و برای خریداران ارسال می‌شود.
علاوه بر این کابرانی که پدر یا مادر مسنی دارن که جدا از خانواده شون زندگی می کند می توانند از طریق وب سایت فروشگاه طول برای آن ها غذا سفارش بدهند.کاربران در فروشگاه طلوع می توانند غذای خود را سلیقه ای مثلا کم نمک یا تند و..سفارش بدهند.
برای کسب رضایت هرچه بیشتر کاربران، قابلیت کم، زیاد و حذف یا اضافه کردن مواد اولیه مورد نظر کاربر در سفارش‌های فروشگاه طلوع توسط کاربر امکان پذیر است و کاربر می‌تواند مطابق با سلیقه و نیاز خود نحوه طبخ، تزئین و ارسال سفارش را هنگام ثبت سفارش مطابق با درخواست خود دریافت نماید.

وب سایت فروشگاه طلوع مهم ترین اولویتش ایجاد اشتغال برای خانم های خانه دار و همچنین ارائه غذایی با بالاترین کیفیت برای کاربران است. فروشگاه طلوع از هر گونه تلاش برای بالابردن کیفیت خدمات خود به کاربران و مادران شاغل دریغ نمی کند و همواره در تلاش است تا در طول فرایند خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
فروشگاه طلوع با ارائه طیف گسترده ای از غذاها تلاش می کند تا نیازهای متفاوت کاربران را برآورده سازد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت عالی هدف اصلی فروشگاه طلوع می باشد. فروشگاه طلوع با درک اهمیت این موضوع برای کاربران خود، با به کارگیری نهایت توان برای دست یابی به این هدف تلاش می کند.
لازم به ذکر است که وب سایت فروشگاه طلوع در حال حاضر فقط در شهرستان دلیجان فعال است.